Naam Plaats Hond Ras Geslacht Afd. 1 Afd. 2 Afd.3 A.A. WvV Totaal Cert.
Object 2-mei                    
Horst van der MJM Milheeze Tessa x MH teef 48 98 210 9 7 372 CL
Manders SJM Berghem Djana    MH teef 50 96 225 10 7 388 CL
Stommels FJ Helmond Chip    DH teef 50 103 225 10 8 396 CL
PH 1 2-mei                    
Braak van de CFL Heeze Django x MH reu 65 20 329 10 8 432 CL
AVG beschermd   Dexter x HH reu 53 20 313 8 2 396
Lange HLM Schaijk Zico    DH reu 52 20 289 4 7 372 C
Lenherr R Balen Bruce x HH reu 56 20 304 6 7 393 CL
Vergeer AAH Wintelre Bielzku x MH reu 59 20 315 10 9 413 CL
Visser C Werkendam Storm x MH reu 62 20 327 10 10 429 CL
                       
Keurmeesters: W. Sterk (vz), S. Verhagen, M. Peeters
Helpers: P. van Tongerloo, I. Janssen
Naam Plaats Hond Ras Geslacht Afd. 1 Afd. 2 Afd.3 A.A. WvV Totaal  
PH 1 3-mei                    
Bakker de AJH Breda Rambo XMH reu afgewezen          
Blaas WAJ Maarheeze Hyoda MH teef afgewezen          
AVG beschermd   Kazan MH reu 63 20 326 10 10 429 CL
Langens GHA Vinkel Quno XMH reu 61 9 273 9 8 360 C
Martens CFAE Helmond Tommie xz MH reu 65 10 330 10 10 425 CL
Raaijmakers RAA Etten-Leur Djagger XMH reu 61 19 308 10 8 406 CL
Roosmalen van MLF Rijen Harvey XMH reu 64 18 303 10 10 405 CL
Verhees TJ Someren Heide Barry XMH reu 65 20 327 7 8 427 CL
Zeeuw de R Tilburg Iris x MH teef 54 9 277 7 2 349 C
Zundert van HAJ Oosterhout Kyra x MH teef 65 12 326 10 10 423 CL
 
Keurmeesters: H. Barents (vz), K. Schellekens, C. Drissen
Helpers: D. Baens, E. van Rey
Naam Plaats Hond Ras Geslacht Afd. 1 Afd. 2 Afd.3 A.A. WvV Totaal  
PH 1 4-mei                    
Geilenkirchen JME Liessel Gerrit XMH reu 63 10 310 10 8 401 CL
Hanegraaf W Boekel Iwan x MH reu 60 18 309 8 10 405 CL
Hoekstra  AWT Uden Ringo XMH reu 63 20 311 9 9 412 CL
Janssen FMW Gemert Bruno XMH reu 60 20 285 10 9 384
Jordans HT Elsendorp Aiko MH reu 62 10 327 10 10 419 CL
Melis van CA Oploo Hektor XMH reu 64 19 307 10 9 409 CL
Oosten-Luijks van CCM Lepelstraat Dekx    MH reu 64 10 307 9 8 398 CL
Pardoel MLP Gemert Jack XMH reu 65 20 322 10 9 426 CL
Peters MPH Asten Wandor    DH reu 63 20 321 10 7 421 CL
Peters WAC Sint Oedenrode Nero XMH reu 65 20 326 10 9 430 CL
 
Keurmeesters: J. Heins (vz), K. Visser, S. Verhagen
Helpers: M.Janssen, C. Barents
Naam Plaats Hond Ras Geslacht Afd. 1 Afd. 2 Afd.3 A.A. WvV Totaal  
PH 1 5-mei                    
Bouwmans WJA St Oedenrode Biko MH reu 65 20 327 10 9 431 CL
Hop MAA Breda Ike    DH reu 63 10 301 9 1 384
Kwinten JA Esbeek Roan x MH reu Geen chip aangetroffen  
Meulendijks LC Helmond Falco XHH reu 65 20 306 9 10 410 CL
Schijndel van L Schijndel Diesel x MH reu 49 18 308 5 2 382 C
Straatman GM Den Bosch Jaro MH reu 65 20 325 10 10 430 CL
Toelen WA Gemonde Nick XHH reu 65 20 330 10 10 435 CL
Venrooij van JAF Eerde Taco XHH reu 65 19 317 10 8 419 CL
Vorstenbosch HAPJ Schijndel Power MH reu 59 20 328 10 8 425 CL
Zwanenberg AJPA Lierop Bico II XHH reu 65 20 322 10 10 427 CL
 
Keurmeesters: M. Seerden (vz), H. Kusters, E. Verhagen
Helpers: J. Teunissen, A. van Helvoirt.

Foto's Peter Verrijdt

Foto's Peter Gubbels