Overlijden Joop de Lange

13-01-2019

Op zaterdag 12 januari jl. bereikte ons het droevige nieuws dat ons lid van de afdeling Joop de Lange de dag er voor was overleden.
Joop werd lid van de KNPV in 1969 en was een zeer gewaardeerd, trouw en meer dan betrokken lid van onze afdeling. Joop richtte meerdere honden af in verschillende disciplines, en bekleedde verschillende functies zoals: afdelingshelper, afdeling- en algemeen keurmeester én bestuurslid. Joop was drager van de Gouden speld van de KNPV sinds mei 2018. Hij kreeg deze uitgereikt voor zijn jaren lange inzet binnen onze vereniging. Joop maakte onder andere deel uit van de commissie zoekhonden en werkte hierdoor intensief samen met de technische commissie en commissie opleidingen.
De KNPV verliest dan ook een zeer vakbekwaam lid.

 

Joop heel erg bedankt voor alles wat je voor de KNPV hebt gedaan. Rust zacht.

Wij wensen zijn vrouw Dinie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. 

 

Het afdelingbestuur.