Uitslag Voorjaarskeuring Afd. Noord-Holland  23 Mei. 2015              
Terrein: P.D.C. "Tussenwijck"te Beverwijk    
   
Zaterdag  23 Mei.  
Geleider Woonplaats naam gesl ras Afd 1 Afd 2 Afd 3 AA WvV Tot  
PHI  
Hr.J.Bron Lijnden Rover reu xMH 52 15 273 9 10 362 C
Mw.H.Winkelaar Hillegom Bolt reu xHH 53 10 318 9 9 399 CL
Hr.M.J. v Ginkel Lelystad max reu xMH 65 20 323 10 10 428 CL
   
PHII  
Hr.P.J.Kenyon Blacrod Bolton Duvel Reu MH 48 20 295 8 5 376 C
Hr.R.W.Stuurman H.H.Waard Sensie reu xMH 63 20 314 10 10 417 CL
   
Object  
Hr.J.E. van der Peet Haarlem Stan reu xMH 47 110 225 10 8 400 CL
Hr.A.Gravemaker Ijmuiden Senna teef xMH 47 102 225 10 9 393 CL
Hr.T.H. Djie Diemen Nick reu DH 50 104 208 10 6 378 CL
   
   
Keurmeesters: Helpers:  
J.H.de Haas Vz. A.Hakvoort  
D.v d Brink D.Vis  
W.Sterk                      

Zomerkeuring

Terrein P.D.C. Almere te Almere.


Zaterdag 18 juli
                   
Politiehond 1                    
Geleider: Woonplaats Gegevens  hond   Afd I Afd.II Afd.III AA WvV Totaal
Hr. W.J.  Gepken Almere   Pepper   MH reu  65  20    327  10  10  432 CL
Mw. B.  Zwaan-van Dijk Purmerend Draco   MH reu  54  20    275  10  10  369  C
Hr. B.  Langereis Lelystad Xavi XMH reu  62  20    322  9  10  423 CL
                     
Politiehond 2                    
Geleider:   Gegevens  hond              
Hr. M.J. van Ginkel Lelystad Rax XMH reu  64  20    344  10  10  448 CL
Hr. F.J.  Varossieau Lelystad Kalloe   MH reu  63

 20

   279  8  7  377 C
                     
Zondag 19 juli                      
Politiehond 1                    
Geleider:   Gegevens  hond              
Hr. J. van Alphen Amersfoort Quinto      MH reu  65  10 297 10 10 392 CL
Hr. L.J.M. de Jong Dronten Henk    XMH reu  Afgem.          
Hr. N.H.  Korn Alkmaar Acenta             MH teef  58 19 320 7 7 411 CL
Hr. A.C.  Martens Amsterdam Boeda    XMH reu  64 20 321 8 9 422 CL
Hr. R.R.  Pijpers Almere Jerremy      XMH reu    60 20 319 9 6 414 CL
Hr.  C.J.  Tijssen Dronten Shiva    XMH   teef  59 20  Afgw. Oef.E     
Keurmeesters: Helpers:
J.H. de Haas Vz. J.Broekhuisen
R.Bajema C. Boelhouwer
G. de Ruiter  

Najaarskeuring

Plaats: P.D.C. "De Vriendschap"  H.W.Heinsiusweg te Almere

 

Zaterdag 10 Okt.
PH I . . . . AfdI Afd.II Afd.III AA WvV Totaal
D.A. Waller Andijk XMH Jason reu  62  19  324  10   9  424  CL
A.J. Wardenaar Almere MH Jack reu  65  20  313  10  10  418  CL
                     
Object.                    
Gel. B.Zorn Almere MH Donna teef  49  97  200  10   8  364  C
Eign. W.J.Gepken              
W.J. Gepken Almere MH Pepper reu  50  103  225  10  10  398  CL
K.M. Hofman Harderwijk XMH Kamatz reu  44  96  224  10   7   381  CL
P.J. Kenyon Blackrod Bolton MH Duvel reu  50  111  217  10  10  398  CL

Zondag 11 Okt.

PH I
D.v.d.Brink Lelystad XMH Blondy reu  64  20  328  10  10  432  CL
J.C.v. Doorn Amsterdam XMH Junior reu  64  20   322   10   8  424  CL
R.Richters Purmerend XMH Norah teef  65  20  329  10  10  434  CL
H.Schellart Julianadorp XHH Kyra teef  40  18  285   4   5  352  C
J.v. Soeren Nijkerk XMH Misha teef  63  20   329   10   10   432  CL
C.J. Tijssen Dronten XMH Shiva teef  63  20   324   10    9   423  CL
H.J.J. Udo-Bakker IJmuiden XMH Layka teef  65  20   310   10    9   414  CL
Keurmeesters *                            Helpers*

M.Bellinga Vz.                               T.Westrik

R.Bajema                                     J.M.Theunissen

H.v.d.Most