Uitslag Nominatiewedstrijd PH1 en Objectbewakingshond.

15 juni 2014 - PHV DSS te Herkenbosch

Deelnemers Nominatiewedstrijd PH1:
  Afd.1 Afd.2 Afd.3 A.A. W.V. Totaal
1 F.H. Ackermans Valkenburg xM.H. Reu Mido  65  20  327   10   10  432
2 H.R. Iedema Brunssum M.H. Teef Annie  65  20  330  10  10 435
3 D. Scheidt Schalbruch xH.H. Reu Diesel  65  20  328  10  10 433
4 H. Wehrens Vaesrade M.H. Reu Denzel  65  20  310  10  9 414

Deelnemers Nominatiewedstrijd Objectbewakingshond:
  Afd.1 Afd.2 Afd.3 A.A. W.V. Totaal
5 P. Kerseboom Bennekom M.H. Reu Pablo  47  108  218  10   9  392
6 E.E. Schoenmakers Echt x H.H. Teef Zita    gestopt ivm ziekte geleider   0
7 V. v.d. Heijden Venlo H.H. Reu Duuk    afgemeld     0

Keurmeesters: Helpers:
C.H.M. Drissen C.M.J.Barents
J.A. Heins R.J.W.G. Cordong
M.G.H. Peeters (stage)
M.H.W. Seerden


Uitslag Kampioenswedstrijd PH2 en Nominatiewedstrijd PH1 en Object Bewakingshond

dd 29 juni PHV "Buitenlust" te Venray.

Deelnemers Kampioenswedstrijd PH2
  Afd.1 Afd.2 Afd.3 A.A. W.V. Totaal
1 J.F.P.G. Delissen Nunhem x M.H. Reu Jagger  65 20 345 10 10 450
2 G.H. van Oerle Boorsem (B) x M.H. Reu Darco  65 20 342 10 10 447
3 J.J.H.H. Seegers Maastricht x M.H. Reu Rudy jr.  64 20 322 10 10 426
4 C. Thijssen Nieuw Bergen x M.H. Reu Rex  afgemeld   0
5 R. Verbruggen Meerlo D.H. Reu Caro  64 20 342 10 9 445
Deelnemers Nominatie PH1
  Afd.1 Afd.2 Afd.3 A.A. W.V. Totaal
1 T.W.M. Beerkens Milheeze x M.H. Teef Mascha afgemeld   0
2 S.M.A. Peerboom Eijsden x H.H. Reu Quando  65 20 289 10 10 394
3 G.C.J. Peeters Overloon x M.H. Reu Robby  65 20 330 10 10 435
Deelnemers Nominatie Object Bewakingshond            
1 P.L.M. Hermsen Venray x H.H. Reu Lando  49 103 177 7 9 345

​

Keurmeesters: Helpers: Microfonist:
J.A. Heins D.J.M.W. Baens Reul P.P.A.J.
G.P.J.M. Peeters H.M.J. Bongers
P.H. Vandalon
C.H.M. Drissen (stagiair)
M.G.H. Peeters (stagiair)


Georganiseerd door PHV de Revierders te Berg aan de Maas.

*** Limburgs Kampioen PH1 2014 is A.J.C.A. Boyen met Spike. ***

Uitslag Kampioenswedstrijd PH1
  Afd.1 Afd.2 Afd.3 A.A. W.V. Totaal
--- J. Ackermans Maastricht x M.H. Teef Lara    afgemeld     0
4 M.A.H. Bertrand Brunssum x M.H. Teef Dasjka  65  20  327  10  9  431
7 S. Bleeck Siebengewald x M.H. Teef Jessie  65  20  318  10  10  423
1 A.J.C.A. Boyen Haelen x M.H. Reu Spike  64  20  329  10  10  433
2 H.R. Iedema Brunssum x M.H. Teef Annie  65  20  328  10  9  432
6 J.A.M. Janssen Venray x H.H. Reu Spike  59  20  326  9  9  423
8 R. Moors Heythuysen x M.H. Reu Eddie  58  18  317  9  9  411
9 C. Thijssen Nieuw Bergen x M.H. Reu Rex  58  20  296  5  7  386
--- H. Vaassen Maastricht x M.H. Reu Ringo    afgemeld     0
3 H.M.M. Vandewal Baexem x M.H. Reu Max  65  20  328  9  10  432
5 J.H.G. Verheijden Born M.H. Reu Ace  60  20  325  9  10  424

Beste Afdeling 1: H.M.M Vandewal (na loting)

Beste revierder: J.H.G. Verheijden

Beste Steller: R. Moors