Gouden speld

Uitgereikte Gouden Spelden vanaf 12 december 1970, het tijdstip waarop Mr. Louët Feisserals voorzitter aftrad en Mr. van Buuren zijn intrede deed

Naam Woonplaats Jaartal
Mr. Louët Breda 1970
A. de Vries Swalmen 1970
A. Bakker Haarlem 1971
M.C. Joosse Bergen op zoom 1971
J. de Letter Rosmalen 1971
J. van 't Hof Delft 1972
J.H. Peeters Venlo 1972
A.C. van Peer Oud Gastel 1972
P. Kerstens Breda 1972
W.C. van Blitterswijkretour Voorburg 1972
C. van Hoek Vught 1972
J.A. Tammega Zweelo 1973
H. Brouwerretour Rheden 1973
W. van de Ven Beukenhorst Vught 1973
T. de Man Leersum 1973
M. Giorges Haarlem 1974
A. v.d. Wiel Haarlem 1974
B. Besseling Gaanderen 1974
C. Minderhoud Domburg 1975
W.J. Lagendijk Delden 1975
G. van der Linden Vaassen 1976
Fr. v.d. Langenberg Rosmalen 1976
C.A Semler Eindhoven 1976
G. Verschuren Valkenswaard 1977
A. Heuvelmans Valkenswaard 1977
W.G. Leenen Eindhoven 1977
C. Schoonens Apeldoorn 1977
J. de Wit Eindhoven 1978
G.J. Brouwer Rheden 1978
M.M. Linkens Maastricht 1979
J.H.A. Abels Borne 1980
G. Ottenretour Groningen 1980
H. Van der Meijden Boxtel 1981
P. Smits Eindhoven 1981
J.A. Brouwers Tilburg 1982
B. Jonas Assen 1983
J.H. Bekkers Weert 1983
L. Heuvelmans Best 1984
Mej. J.M. Vlug Gasselternijveenschemond 1985
J.C. Ossewijer Epe 1985
P.H. Pelzer Venray 1986
A.P.H. Kuys Beek en Donk 1986
M. Sweres Breda 1986
S. Veldstra Oudkerk 1986
J.P.A. Kerkhof Hengelo 1987
R. Beumkes Arnhem 1987
G.J. Feijlbrief Wijchen 1988
M. Bellinga Noordhem 1989
A.P. School Schijndel 1991
J.A.Peeters Goirle 1991
C. Jacobs Spijkenisse 1991
J. Dekker Assen 1992
W.A. Hulsmans Herkenbosch 1992
J.C. Osseweijer Epe 1995
J. Talens Assen 1996
L.J.T. Smeets Berlinge 1998
M.J. Broeders Loon op zand 1999
M. de Ruiter Stiens 1999
F.P.M. Aerts Horst 1999
F. Pals Haren 1999
E.J. van Donkelaar Ede 2000
J. Eggert Apeldoorn 2000
G.J. Minjon Utrecht 2000
P. van Oosterhout Schinnen 2001
M.A.M. de Laat Beerse 2002
L. Spauwen Moorveld-Geulle 2002
P. Babijn Westkapelle 2002
T. van Rooy Oss 2003
A.M. van den Broek Mierlo 2003
H.W. Rovers Geffen 2004
A.F. Venmans Someren 2005
J.A. Mast Meppel 2005
R. Groenwold Groningen 2005
B. Schotman Vriezenveen 2006
G. van Leeuwen De Klomp 2006
R.P. Kouwenhoven Weesp 2007
J.L.H. Tinnenmans Ospel 2007
W. Bovenschen Rhenen 2007
D.J. van Rossum Sittard 2007
C.J. Jorna Haarlem 2009
J.J.H. Branten Tweede Exloermond 2010
P.C. Ferket Clinge 2011
A.P.L. Jacobs Venlo 2013
A.M. van Nimwegen  Achterveld 2014
H.W. Kusters Veldhoven 2015
E. Huveneers Venlo 2015